Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

GIS DAY LIBEREC 2011 (Václav)

Dne 23.11.2011 jsme s 9. třídou navštívili akci s názvem GIS DAY LIBEREC 2011. Jednalo se o akci, kde jsme si prakticky vyzkoušeli  jak se tvoří a používají digitální mapy. Pracovali jsme v různých programech  a na interaktivních tabulích. Mohli jsme si vyzkoušet i různé kvízy a hádanky. Jak to naši žáci zvládali se můžete podívat.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena