Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

GIS DAY LIBEREC 2011 (Václav)

Dne 23.11.2011 jsme s 9. třídou navštívili akci s názvem GIS DAY LIBEREC 2011. Jednalo se o akci, kde jsme si prakticky vyzkoušeli  jak se tvoří a používají digitální mapy. Pracovali jsme v různých programech  a na interaktivních tabulích. Mohli jsme si vyzkoušet i různé kvízy a hádanky. Jak to naši žáci zvládali se můžete podívat.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.