Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Den Země

DEN ZEMĚ
K příležitosti Dne Země, který připadne v letošním roce na neděli 22.4.2007 uspořádala Základní škola Barvířská v pátek 22.4.2007 projektový den Den Země.
Tento den byl ráno zahájen sběrem papíru. Pro žáky prvního stupně si učitelé přichystali individuální program spojený s ekologickou výchovou a následnou vycházkou. Pro žáky druhého stupně připravili vyučující 11 témat (např. Liberecké přehrady a rybníky, Co dokáží Pet lahve, Cesta kolem světa …)  se zaměřením na ekologii, ze kterých si každý žák mohl na tento den sestavit vlastní rozvrh dle svého zájmu.  Žáci kromě projektových hodin ve škole také jednu hodinu věnovali úklidu okolí školy, přilehlého parku a části cyklostezky.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.