Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

3. kolo futsalové soutěže (Václav)

Žáci naší 8. a 9. třídy vstoupili již do 3. kola celorepublikové futsalové soutěže. Soupeřem jim byla ZŠ Stráž nad Nisou. Celkové skóre se zastavilo na stavu 10:2 pro náš tým. Nejlepšími střelci našeho týmu byli Bartoš a Kraus. V brance svůj tým několikrát podržel Adam Richter.

SESTAVA: RICHTER, ADAM, LEITNER, BARTOŠ, VRABEC, KHUN, PÁNEK, MIZERA, KRAUS

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena