Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

3. kolo futsalové soutěže (Václav)

Žáci naší 8. a 9. třídy vstoupili již do 3. kola celorepublikové futsalové soutěže. Soupeřem jim byla ZŠ Stráž nad Nisou. Celkové skóre se zastavilo na stavu 10:2 pro náš tým. Nejlepšími střelci našeho týmu byli Bartoš a Kraus. V brance svůj tým několikrát podržel Adam Richter.

SESTAVA: RICHTER, ADAM, LEITNER, BARTOŠ, VRABEC, KHUN, PÁNEK, MIZERA, KRAUS

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.