Dětský den (27.5.)

V pátek 27.5. si děti z prvního stupně užily svůj svátek- Dětský den. Připravili jsme pro ně spoustu zajímavých soutěžních disciplín, při kterých si děti vyzkoušeli sportovní dovednosti (skákání v pytlích, střelba míčem do branky nebo „nerfkou“ na cíl, florbalový  slalom, nebo paralelní slalom na koloběžkách,…) , ale i třeba slovní zásobu (skládání slov), hudební a taneční talent (super diskotéka včetně tanečních soutěží) a hlavně kamarádské a férové jednání.

Za fajn výkony dostávaly děti „penízky“ v podobě papírků s obrázky, za které si pak v tombole mohly vybrat sladké odměny

Velké poděkování pro pořádající třídy 9.A a 9.C +dobrovolnice z 9.B!