Výlet do Starých Splavů

Ve dnech 5. - 7. června se žáci 4. A vydali na výlet do Starých Splavů. Dobrodružná cesta začala již ve vlaku. Celý pobyt nás provázelo krásné počasí. Toho jsme také využili a chodili jsme se koupat k Máchovu jezeru. Navštívili jsme muzeum Čtyřlístku a Zoo park Doksy. Závěrem dne jsme si opekli buřty a zazpívali písničky. Dětem se výlet velmi líbil. V pátek jsme ve zdraví všichni dorazili do Liberce. Také bych ráda poděkovala personálu v campu Holiday a paní Zdence Fousové za pomoc.