Výlet do Prahy se spaním.

Dne 29. a 30. dubna vyrazili žáci 4. B na poznávací výlet do Prahy. Brzy ráno jsme vyrazili autobusem do Prahy. Hned po příjezdu jsme se ubytovali na ZŠ Botičská, která nám poskytla prostory k přenocování. Celý den byl ve znamení poznávání pražských památek. Žáci se účastnili hry "Hra o Hrad", byl to velmi zajímavý a naučný program. Dále jsme si prohlédli Pražský hrad i Zlatou uličku s Daliborkou. Odpoledne jsme konečně viděli Karlův most a Národní divadlo. K večeru jsme byli již hodně unaveni, povečeřeli jsme pizzu a ještě si udělali malý výlet noční Prahou. Vyčerpaní jsme zalehli do spacáku a nabírali síly na další den. V úterý ráno jsme vystoupali na Vyšehrad. Poté jsme se zúčastnili školní vernisáže. I když nám počasí příliš nepřálo, výlet jsme si moc užili.