Řemesla nejsou OUT 23.9.2020

Řemesla nejsou out, 23. 9. 2020
O tom, že řemesla stále ještě nevyšla z módy, přesvědčila naši třídu výstava, která probíhá v měsíci září na libereckém náměstí Dr. E. Beneše ve spolupráci se středními školami. A právě na tuto akci se naše třída vydala dne 23. září. Náměstí bylo zcela zaplněno zajímavými stánky a deváťáci tak měli možnost zhlédnout praktické ukázky řemesel a některá z nich i sami vyzkoušet.
Akce s názvem Řemesla nejsou out si dala za cíl ukázat obory, které na trhu práce zoufale scházejí, ale také šikovné studenty, kteří se práce rukama nebojí a na své řemeslo jsou pyšní.