Ptáci - projektový den.

Dne 5 . 4. 2019 proběhl ve IV. A projektový den na téma: Ptáci. Žáci se během celého dne seznamovali se zajímavostmi ptačí říše. Čtenářskou gramotnost procvičili pomocí bajky nazvané Skřivan a rolník. Poslechli si zvuky ptáků žijících u nás a zahráli si hry. V neposlední řadě se zúčastnili velmi pěkného představení dravců. Všichni měli možnost vidět různé druhy dravců např. orla, káně. Některé z těchto druhů si také mohli pohladit. Dětem se akce velmi líbila. Určitě Vám budou vyprávět.