Piš a mluv

Dvě hodiny čtvrteční výuky jsme opět strávili v Krajské vědecké knihovně, kde pro nás měla paní Vojáčková připraven program s názvem Piš a mluv. S informacemi zde získanými si žáci připomněli pravidla pro napsání zprávy, kterou se také pokusili správně sestavit. Na mluvený projev již bohužel zbylo málo času, proto zůstalo jen u teorie, která je však neméně důležitá.Účastníci se díky ní dozvěděli několik pravidel, jak své mluvní cvičení připravit, ale i jak pracovat s trémou, jak udržet pozornost posluchačů. Děkujeme.