Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Pečeme pro Ukrajinu

Na naší škole se dne 24. března uskutečnila charitativní akce na pomoc Ukrajině v téhle těžké době. Uspořádali jsme „Pečení pro Ukrajinu“. Jak žáci, tak i učitelé si mohli o přestávkách na chodbě koupit něco dobrého na zub. Ke stánkům, kterých bylo celkem šest (dva na každém patře) se všichni hrnuli a obsloužili je usměvaví žáci z 9.A. Ta největší řada se utvořila na párky v rohlíku, ale někteří dali přednost sladkým dobrotám a pochutnali si na sladkém perníku či na jiných mňamkách. Prodalo se skoro všechno a vydělali jsme okolo deseti tisíc korun – peníze pošleme na konto organizace, která už částku rozdělí mezi potřebné.

Děkujeme 9.A za skvělý nápad a za zorganizování akce, která je na dobrý účel: můžeme se těšit z toho, že jsme Ukrajině alespoň trochu pomohli. Taky děkujeme rodičům a všem, kdo se na akci podílel a napekl různé dobroty!

Karolína Szakácsová , Andrea Gregorová