Lyžařský kurz

Nejdřív jsem se hodně těšila na to, abych se na lyžích alespoň naučila stát. Byl to pro mě zajímavý a okouzlující a hlavně nový sport. Když jsem už konečně byla na lyžích, objevil se na mém obličeji zářivý úsměv. Rychle jsem se učila, a to všechno díky učitelce, která mi říkala, jak mám jezdit. Učitelky byly milé a trpělivé, někdy jsem si s nima dokonce i povídala. Podle mě ta nejlepší „kámoška“ byla paní Húsková, protože s náma byla na Špičáku, kde ve vzduchu plula hustá mlha, ze které jsem měla strach. I přesto že ve mně mlha vyvolávala pocit strachu, hory vypadaly výjimečně.

Vcelku se mi lyžák docela líbil; bílé hory, slepující mlha, veselé učitelky. Tohle všechno bylo důvodem mojí dobré nálady.

Lira

--

Týden před jarními prázdninami se žáci naší třídy zúčastnili Lyžařského kurzu 7. a 8. tříd ve Ski areálu Bedřichov. Zkusili jsme všechny možné lyže, svezli jsme se i na pořádných sjezdových tratích na Tanvaldském Špičáku, ledacos jsme se dozvěděli o horách i historii, pobavili jsme návštěvníky v karnevalových maskách, zazpívali si při karaoke, a hlavně jsme si to užili a poznali sebe i učitele trochu jinak, než ve školních lavicích.

Horám a sněhu ZDAR :)

paní učitelka Gajdošová