Projektový den "Den zvířat" (5.5)

V pátek 5.5. jsme prožili celý den se zvířaty. Domácími i divokými, v ZOO i na statku :-)

Úvodem si tříčlenná družstva vylosovala jedno zvíře, které si sestavila formou puzzle  a našla si o něm důležité informace na internetu či encyklopediích. Poté jsme poznávali stopy lesní zvěře a zvuky zvířat z celého světa.

V tělocvičně se uskutečnila třídní ZOOlympiáda. Pokusili jsme se překonat zvířecí rekordy. Vis na kruzích (opice), stoj na jedné noze (plameňák) či zadržení dechu (krokodýl).

Den nám zakončila přednáška o zvířatech chovaných v děčínské ZOO. Paní nám poutavě přiblížila medvědy, velbloudy či vlky.