Den bezpečnosti (21.4.)

V pátek 21.4. jsme navštívili akci "Den bezpečnosti" v OC Forum. Postupně jsme navštívili 4 stanoviště a na každém jsme se něco nového dozvěděli. Poučili jsme se jak jsou důležité autosedačky, připoměli si povinnou výbavu kola, nacvičili masáž srdce a umělé dýchání ve stánku Červeného kříže. V tomto stánku nás učila naše spolužačka Kája Szakaczová a její starší sestra. Na závěr jsme si vyzkoušeli slalom na kole a koloběžce. Za splněné úkoly jsme dostali dárky. Též jsme si popovídali s dopravními policisty, záchranáři a hasiči a prohlédli si jejich auta s výbavou.