Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Žáci z Augsburku v Liberci

Závěr mezinárodního měsíce října na ZŠ Barvířská po dvou akcích pod halvičkou Erasmus+ patřil žákům z partnerské školy Kapellen Mittelschule z Augsburku, jejichž návštěvu spolufinancuje Česko-německý fond budoucnosti, SRPDŠ a  město Liberec. Po dvouleté covidové přestávce konečně mohli přijet do Liberce. Od úterního dopoledne je čekal bohatý program v doprovodu žáků 2. stupně, kteří se na tuto akci v hojném počtu dobrovolně přihlásili. Společně navštívili radnici, IQLandii i Prahu, zahráli si fotbal, vybíjenou i bowling, své zážitky i nově vzniklá přátelství zvěčinili v miniprojektech i nekonečné řadě fotografií a selfí.

Děkuji žákům, kteří se aktivně zapojili a přispěli tak k pohodovému průběhu nejúspěšnějšího ročníku těchto výměnných pobytů.

Olga Húsková