Maják - Sexualita

Ve středu 26.4.2023 naši třídu opět navštívil lektor Majáku, který měl pro žáky připraven preventivní program "Sexualita". Program pracuje s oblastmi spojenými s pojmem lidská sexualita. Následně program formou aktivity rozkrývá některé představy žáků o sexuálním životě a jejich reálné dopady na oblast partnerských vztahů a rizik spojených se sexuálním chováním. V poslední části je věnován prostor pro dotazy žáků v oblasti partnerských vztahů a chápání sexuality v období dospívání.