Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Gastroden

V pátek 19.5. jsme po návštěvě divadla pokračovali na Králův Háj, kde probíhal 36. ročník akce Gastroden. Žáci, kteří se plánují po skončení ZŠ přihlásit na jeden z oborů SOŠ gastronomie a služeb, tak měli možnost vidět naživo výstupy jednotlivých oborů a případně se i zeptat přítomných učitelů nebo učňů na to, co je zajímá. Ostatní si mohli dát něco dobrého k jídlu a pití, pokochat se pohledem na slavnostně připravené tabule, zhlédnout módní přehlídku nebo nechat si namalovat něco na obličej. Bylo to pro všechny příjemné zpestření dne.

Prezentace gastronomických oborů:
- slavnostní tabule
- výrobky studené kuchyně a cukrářské výrobky.
- prodej kuchařských, barmanských a cukrářských výrobků.

Prezentace oborů služeb:
- módní přehlídky kolekcí oděvní tvorby
- přehlídky účesové tvorby
- přehlídka kosmetických trendů