Výlet do Českého ráje

Po náročném a opravdu zvláštním roce jsme byli moc rádi, že jsme mohli odjet alespoň na jednodenní výlet. Volba padla na nádhernou krajinu Českého ráje. Ráno se nás 18 sešlo před vlakovým nádražím a i s přestupem jsme byli za necelou hodinku v Sedmihorkách. Odtud jsme se vydali na 3km vzdálený hrad Valdštejn- bylo to trochu do kopce, ale zvládli jsme to všichni :-). Odtud jsme po vrstevnici šli po turistické značce po vrcholcích pískovcových skal až na  zámek Hrubá  Skála. Pak už nás čekal jen sešup zpět na nádraží v Sedmihorkách. Cestou, i hodinku před příjezdem vlaku, jsme se - dovoluji si tvrdit- velmi dobře bavili a i když počasí nebylo úplně nej.., nevadilo nám to a legrace vydržela i v nacpaném vlaku. Snad k nám bude situace ( a vláda) příští rok o něco vstřícnější a výletů si užijeme víc.... a teď už jen KRÁSNÉ PRÁZDNINY, BUDOUCÍ DEVÁŤÁCI!