Vánoční sport: futsal a laťka

Předvánoční čas patří třídním besídkám – a u nás na škole i sportu. V pondělí 19. 12. se uskutečnil vánoční futsalový turnaj pro chlapce z 8. a 9. ročníků (některé týmy byly pro nemoc žáků doplněny i hochy ze 7. tříd). Celkem se nakonec utkalo 5 týmů a bez jediné prohry zabodovali kluci z Tiki Taka FC. V tomto týmu byli dva sportovci z naší třídy – Alan a Pavel. Gratuluji k výhře!

Klasickou událostí je i Vánoční laťka, soutěž ve skoku vysokém. Ta se bohužel kvůli covidu po dva roky nemohla konat, až letos jsme mohli na školní tradici opět navázat.

Z naší třídy se do soutěže přihlásilo pět žáků a žákyň: Alan, Dáša, Lira, Nika a Pavel. Na stupně vítězů z nich doskákal Pavel, a to na 2. místo v kategorii starších chlapců. Pavlovi se podařilo přeskočit laťku ve výšce 148 cm. Gratuluji a ostatním děkuji za účast reprezentaci třídy! Ostatním žákům děkuji za fandění našim!