Zvířata v ohrožení

Dnes děti navštívily s paní učitelkou přírodopisu J. Voltrovou program ekocentra Divizna, který byl pod záštitou ZOO Liberec. Žáci se v průběhu několika hodin seznámili s ohroženými druhy, jejich biomy a nutnými podmínky pro svobodný život. Informace přijímali formou skupinové práce, kritického myšlení a problémové výuky, nakonec i návštěvou ZOO a prohlídkou několika expozic. Témata byla velmi zajímavá a lektoři uměli děti správně nadchnout. Žáci svými znalostmi z přírodopisu udělali paní učitelce velikou radost :-)