Rizika sociálních sítí a YouTube

Ve středu se 26.5.2022 žáci sedmého ročníku zúčastnili preventivního programu "Rizika sociálních sítí a YouTube". Lektor RNDr. Bc. Ludvík Hanák ze vzdělávací společnosti e-Duha během dvou vyučovacích hodin žákům představil rozdělení a význam sociálních sítí a jejich bezpečné používání. Zejména se zaměřil na aktuální rizika nejpoužívanějších sociálních sítí a YouTube. Věřím, že přednáška byla pro žáky užitečná, protože sociální sítě i YouTube běžně používají, ne vždy si však uvědomují rizika s tím spojená.