Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Země v pohybu

Dnes jsme zavítali do IQ Landie, v Planetáriu jsme se zúčastnili živě moderovaného pořadu Země v pohybu. Žáci se vydali na cestu vesmírem a seznámili se s důsledky pohybů Země a vlivu Měsíce, jak vypadá oběh Země kolem Slunce, také se dozvěděli, proč se střídají roční období, apod. Žáci využili své znalosti z různých předmětů jako např. zeměpisu, přírodopisu, fyziky i matematiky a uvědomili si, že všechno je spojené se vším. Program se dětem velice líbil, byl to zajímavý zážitek.