Zdravá výživa

Správná výživa s trochou finanční gramotnosti
19.1. si žáci 7.A pokusili načerpat maximum znalostí ohledně stravování v minimálním čase jedné vyučovací hodiny. Lektorka Lucie byla studnou informací, ze které žáci mohli čerpat nejen díky výkladu, ale i díky odpovědím na jejich zvídavé otázky..Tak teď už víme, že je dobré mít jídlo 5x za den, jak správně poskládat "výživový talíř", kde najdeme sacharidy, bílkoviny, tuky, v čem jsou rozpustné vitamíny, co je pitný režim a na co si dávat pozor v reklamě i obchodě, když jde o jídlo a nápoje. :-)
Zdravá Pětka - unikátní celorepublikový vzdělávací program (zdrava5.cz)