Projekce o Madagaskaru

V pátek 17. září jsme se vydali na poutavou zeměpisnou přednášku o Madagaskaru. Projekce byla výjimečná tím, že ji komentoval sám její autor a obohatil ji o další zážitky ze svých cest po tomto africkém ostrově.

Z projekce jsme se dozvěděli mnohé nejen o kultuře tamních obyvatel, ale také o přírodě a podnebí ostrova.

Jako bonus jsme dostali letní vydání časopisu Koktejl (k přečtení ve čtenářském koutku na chodbě) a pracovní listy, které jistě žáci použijí v hodinách zeměpisu.