Harmonizační program (2)

Při druhém setkání s lektorkami ze SVP Čáp jsme dokončili aktivitu, při které žáci hledali, co mají společného. Některé sdílené zájmy mohly i překvapit, třeba to, že oba z dvojice mají rádi matematiku nebo rádi chodí na sushi. Terka s Nelou se zhostily úkolu připravit si pro ostatní aktivitu a vyzkoušely si, jak je někdy náročné ukočírovat skupinu teenagerů. :-)

Žáci se také zamýšleli nad nastavenými pravidly ve třídě – zda je dodržují a co by mohli sami za sebe zlepšit.

Další setkání proběhne zase za 14 dnů.