Školní výlet Kozí farma Pěnčín

Na závěr školního roku jsme se za odměnu vypravili do Pěnčína na Kozí farmu. Jeli jsme výletním vláčkem, prohlédli jsme si z kouzelnou studánku a kostelík, vyrobili jsme si dva náramky v místní korálkové dílně, prošli jsme si celou farmu s paní průvodkyní a prozkoumali jsme, jak zde zvířátka žijí, ochutnali jsme domácí výrobky z kozího a ovčího mléka a na závěr jsme si dali malé občerstvení. Sice nám byla trochu zima, ale nezmokli jsme a celý výlet jsme si pořádně užili:)