Raspenava 6.6.2023

Deštivé dopoledne jsme využili ke studiu. Po obědě( meruňkové knedlíky) jsme vyrazili na vlak a přiblížili jsme se do Hejnic, kde jsme obdivovali nádherný barokní chrám. Pak jsme se přemístili do blízkých Lázní Libverda, kde jsme ochutnali teplou lázeňskou oplatku a léčivou vodu. Vyšlápli jsme k Obřímu sudu a dále pokračovali přes Peklo zpět do Raspenavy. Dobrá zpráva: všichni se vrátili ani čerti je nechtěli.Po návratu jsme povečeřeli kuřecí kung pao s rýží. Obdivuji jejich neutuchající energii a nadšení pro pobíhání všeho druhu.

Sedím u budky a chytám signál. Až ho chytím trochu víc, dodám fotky.