Raspenava 5.6.2023

Naši milí rodičové,

Zdravíme z podhůří Jizerských hor. Cesta vláčkem byla příjemná a rychlá, ubytování proběhlo hladce, po obědě došlo i na krátké vzdělávání. Odpoledne jsme se vydali do blízkého lesa, kde jsme si zahráli na schovku a na louce jsme si zařvali jak na lesy.

Podařilo se mi zajistit obědy a večeře v místní škole, což má dvě výhody.

1. Pro mamky: začněte si vybírat zlato, drahé kameny, či nový kožich, neb ušetříme a nějaké penízky vám vrátím.
  2.  Pro vaši drobotinu: čuchnou k práci. Snídaně a svačiny si chystáme sami, myjeme po sobě nádobí.

Dnešní jídelníček:

Oběd: segoš s knedlíky

Večeře: zapečená brokolice s bramborem

Naši milí rodičové,

Podařilo se mi zajistit obědy a večeře v místní škole, což má dvě výhody.

Dnešní jídelníček:

Oběd: segoš s knedlíky