Dřevěná dílna

Na letošní jubilejní Mateřince rozhodně nesmí chybět její tradiční účastník - výtvarnice Barbora Hubená. I letos si pro jedno festivalové dopoledne připravila malý workshop pro nejmenší školáky, kteří se pod jejím vedením naučí vyrábět jednoduchou loutku – hračku.

Výtvarnice a divadelní scénografka Barbora Hubená spolupracuje s řadou divadel (Dejvické divadlo, Divadlo LokVar, Hafan studio, Říše loutek, Buchty a loutky, Bábkové divadlo Bratislava aj.), mezi nimiž nechybí ani Naivní divadlo. Zde vytvořila výpravy k inscenacím Hrnečku, vař! a Vařila myšička kašičku.