Divadelní workshop

Dne 17.2.2023 se žáci 6.B zúčastnili dvouhodinového divadelního workshopu, který realizoval Dům dětí a mládeže Větrník, Liberec, p. o. ve spolupráci s partnerskou organizací Osiedlowy Dom Kultury Jelenia Góra. Cílem divadelního workshopu byla integrace ukrajinských dětí, wellbeing česko-ukrajinských třídních kolektivů, překonávání překážek a problémů vyplývajících z traumatických zážitků dětí. Projekt podpořila Evropská unie, Ministerstvo kultury ČR, Liberecký kraj a Statutární město Liberec. Workshop vedli dva lektoři.