Desná-3.den

Dnešní den jsme měly tři návštěvy. Na vyučování dorazil náš spolužák Martin, který zůstal v Liberci.  Během vyučování přijela sanitka. Klid!!! Pouze coby osvěta. Seznámili jsme se s prací záchranáře. Změřili si tlak, poslechli srdeční ozvy. Zjistili jsme, že všichni žijeme, takže fajn.

Odpoledne jsme zahráli lesní golf a hru jménem Ponožková. Pak jsme měli tu možnost užít si příjemné chvíle ve wellness. Měli jsme k dispozici saunu, páru, vířivku.

Po večeři jsme se osobně seznámili s vládcem Jizrských hor Muhu. Pověděl nám o svých kolezích Krakonošovi, Radegastovi, Pradědovi, Rampušákovi a připomněl nám chování v přírodě. Přivezl nám jedlé kamínky a houbičky. A také meloun.

Pak ještě následovala hra.

Oběd- kuřecí řízek jak sloní ucho s bramborovou kaší, večeře- dukátové buchtičky. Svačiny- tvaroh s ovocem, párečky v kabátě.