Desná-1.den

Posíláme  pozdrav z krásného hotelu v lůně Jizerských hor.

Od našeho příjezdu stále jíme. Vlídný personál nás vřele přivítal a od té doby se nám stále někdo věnuje. Nejdříve jsme posvačili meloun a muffiny s jahodami. V připravené třídě jsme si přečetli jednu pohádku, napsali stránku z písanky a šli řádit na hotelovou zahradu.

K obědu byla výborná kuřecí polévka, kterou si mnozí přidávali a ještě lepší svíčková na smetaně. Pak následoval odpočinek a hry v lese, proložené svačinou- slaný závin. Dlouho jsme odolávaly tlaku dětí, ale když se Vivi začala dožadovat spánku za bílého dne, podlehly jsme a následoval odpočinek na pokojích.

Večeři, (smažený sýr, hranolky), pak už dali jen ti nejzdatnější jedlíci. Pak ještě nezbytný zápis do deníku, to aby měli památku,sprcha a spánek.

Těšíme se na zítřejší dobrodružství.

Sledujte fotky na Rajčeti.