Desná- 4.den

Dnes jsme se probudili do uplakaného rána. Naštěstí jen příroda potřebovala vláhu. Tak jsme to respektovali a dopoledne jsme se věnovali studiu.

Zato odpoledne nás čekala jedna lepší hra než druhá. Začalo to prolézáním pavučiny, dále jsme sbírali houbičky, pak jsme luštili nápovědu, abychom vypátrali, kde se nám usadil drak. Podařilo se nám najít jeho hnízdo, které už bylo obydlené dračím vejcem. Naštěstí se mládě nestačilo vylíhnout. Po nájezdu 1.B by se nevylíhlo nic. Z vejce se sice dráček nevyklubal, zato uvnitř byl ukrytý poklad.

Bylo jasné, že poslední večer bude dlouhý. Děti celý týden soutěžily v týmech,které dnes večer předvedly, co si pilně nacvičily. Vařily lektvary, vymýšlely a prezentovaly reklamy na ledacos, předvedly se ve volných disciplínách, zahrály pohádku. Za vše byly řádně odměněny. Ale i každý jednotlivec si vysloužil diplom za statečnost.

Závěrečná discotéka celý týden završila.

Děkujeme Petře, že nám umožnila prožít naše první společné dny mimo školu v tak krásném prostředí s tak milými a ochotnými lidmi. Dále děkuji Kátě za zpestření programu příjezdem sanitky, dědovi Farskému za návštěvu vládce Jizerských hor, Irče za záplavu her a za maminkovskou péči a vám všem, že jste zvládli odloučení od svých miláčků, i když to pro některé bylo těžší než pro vaše děti, které si to báječně užily.