Den s parlamentem

Dnes proběhl Den s parlamentem, kdy všichni žáci měli možnost v rámci přednášky seznámit se s činností školního parlamentu. Na hřišti se žáci zúčastnili různých sportovních a znalostních aktivit, např. třídění odpadu, trefa na koš, pet bowling či pet slalom. Vždy po splnění zadaného úkolu je čekala sladká odměna. Také se seznámili s lukostřelbou. Po skončení programu se žáci vrátili zpátky do lavic a probíhala výuka dle rozvrhu. Dnešní den byl pro všechny děti malým zpestřením před blížícím se koncem školního roku :)