Svor - škola v přírodě, 3. den

Dnes se nám sice trochu ochladilo, ale to nás neodradilo od dalšího pobytu na čerstvém vzduchu. Po vydatné snídani jsme opět zamířili do naší učebny a potrápili jsme trochu naše hlavičky. Před obědem jsme ještě stihli, v rámci tělesné výchovy, pohybové hry na čerstvém vzduchu.

Po poledním klidu na nás čekala celopobytová hra. Našim dnešním úkolem bylo přelstít tzv. "ŠKRTITRSE" - záškodníka- pomocí našich vědomostí. Hra se nám velmi zdařila a zlého Škrtitrse jsme nakonec udolali pomocí kouzelného lektvaru, který jsme umíchali.

Po odpolední svačině jsme se věnovali míčovým hrám. Večer jsme zakončili kulturním programem "Svor hledá talent", ve kterém jsme se umístili na krásném druhém místě.