Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Děvčata ve školním florbalovém týmu (16.11.)

OKRESNÍ KOLO FLORBALOVÉHO TURNAJE DÍVEK- 6.-7.TŘÍDY

Ve středu 16.11. se konal na naší škole florbalový turnaj AŠSK mladších dívek (6.-7.třída). V naší skupině se sešly pouze 3 týmy: ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Chrastava a my. ZŠ U Soudu bohužel nedorazila.

Náš tým hrál hned první dva zápasy.

S „Aloisinou Výšinou“ to byl na úvod vyrovnaný zápas, bohužel nám v první půlce vstřelili jeden gól, a tak to i bohužel zůstalo až do konce utkání. Druhý zápas s „Chrastavou“ byl na branky zajímavější a i když to podle výsledku nevypadá, i napínavý až do konce. Vyhrály jsme 3:1.

Poslední zápas mohl rozhodnout pro jakékoli družstvo, ale i když jsme hodně fandily, přesvědčivě vyhrála ZŠ Aloisina Výšina 5:2 a tím i celkové prvenství ve skupině a zároveň postup do dalšího kola této soutěže.

Naše holky obsadily 2.místo, bronz patřil tentokrát ZŠ Chrastava.

Naše bojovnice:

7.B: kapitánka Valča Cuflic, brankařka Iveta Šírová, Kačka Vaníčková, Kája Vojtásková

6.A: Verča Burde, Julča Lalo, Julča Pichrtová, Kristýna Rezková

6.B: Janča Pekárková, Terka Vondráčková