8.10. Bubnování - workshop s drumben

Ve čtvrtek 8.10. se naše třída neplánovaně přidala ke zbytku 1. stupně a zúčastnili jsme se workshopu s drumbeny, což jsou moderní rytmické nástroje podobné bubnům. Během programu jsme poznali, že rytmus nás provází celý náš život (rytmus našeho srdce) a vyzkoušeli si různé techniky bubnování na drumbeny. Na závěr hodiny jsme se seznámili s údajně prvním dechovým hudebním nastrojem na světe - tzv. didgeridoo, který pochází z Austráie. Všem se nám to moc líbilo a skvěle jsme se bavili.