Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Král snů

Program primární prevence v oblasti závislosti na on-line světě

Pohádka O králi snů se stane podkladem pro první seznámení dětí s problematikou (jakékoli) závislosti. Král a jeho dcera dobrovolně opouštějí reálný svět výměnou za krásné sny. A zatím je Král snů málem připraví o celé království. I Markétka sní o životě na zámku a věří, že ke štěstí stačí snít. Jako v každé pohádce i zde je nakonec zlo poraženo. A děti samy nachází poučení o tom, že reálné štěstí si každý musí odpracovat, zatímco snu se zdá tak jednoduché propadnout.