Galerie- Vánoční tvoření a předání přáníček seniorům

Víte, jak si lidé dříve zdobili vánoční stromečky? Bez skleněných koulí, čokoládových figurek, střapatého řetězu a ozdobné špičky si Vánoce dnes dovede představit už jen málokdo z nás. Pojďte se s námi vydat na prohlídku bohaté historie vánočních tradic a seznámit se s původní výrobou skleněných ozdob nejen u nás v Čechách. Zkuste si po způsobu vašich předků vyrobit vlastní vánoční ozdoby a svými výrobky ozdobte i svůj domácí vánoční stromeček.

Dříve než jsme si užili vyrábění vlněné miničepice v galerii, stavili jsme se v domě seniorů Vila Vitae předat vánoční přání.