ZLOBIVÉ POHÁDKY

Knížku Zlobivé pohádky přinesla Martínkova maminka k předčítání. Děti nejen poslouchaly, ale taky se mnohému naučily.

První pohádka se jmenovala Kouzelná slovíčka a připomněla dětem, že kouzelná slovíčka otvírají k srdci klíč a plní přání.

V druhé pohádce o Zlobivém míči se děti přesvědčily, že nedodržení slibu, může způsobit mnoho škod.

Kniha nebyla jediným překvapením, za pěkné poslouchání děti i paní učitelka Míla dostaly čokoládové sušenky.

Závěrem jsme se společně vyfotografovali a rozloučili. Paní Steblak plně využila svého pedagogického nadání a děti s ní pěkně

spolupracovaly.