MUZICÍROVÁNÍ

Když se spojí písnička a hraní, je na světě muzicírování. A to jsme si užili v hudebním oddělení Krajské vědecké knihovny.

Odborná asistenka Lucie už na děti čekala a písničkou na kytaru se s dětmi přivítala a seznámila. Pak už přišlo pravé muzicírování

s hudebními nástroji a hrami. I vyplazovat jazyk se dá podle hudby ! To bylo radostné experimentování a pohybové uvolnění.

Moc se nám tam s dětmi líbilo. Ačkoli je velký zájem o tento pořad, podařilo se objednat třídu ještě jednou do konce školního roku.