JONÁŠ

Jonáš rozzářil pondělí dvěma medailemi, které přinesl ukázat dětem do třídy. Ukázal se jim jako úspěšný sportovec a každého zaujal

možností vyniknout nejen ve škole, ale i v zájmových činnostech. Kromě toho obohatil děti i paní učitelku informacemi o fotbalových

turnajích jako je například ZELENCUP JUNIOR. Druhá medaile je z turnaje MEGA MINI, liberecké školní ligy miniházené.

Jonášovi blahopřejeme, přejeme mu radost z pohybu, vítězství v turnajích a pevnou vůli překonávat všechny překážky.