3. 12. 2019 Den dobrých skutků

Dnes se naše třída, stejně jako celý první stupeň, zapojil do charitativní akce v rámci celosvětové kampaně Den dobrých skutků (Giving Tuesday). Tento den je jakousi antikampaní proti nákupní horečce Black Friday, která představuje plýtvání a neekologické chování dnešní doby.

Děti přinesly své hračky, se kterými si již nehrají, ale tyto hračky mohou ještě posloužit jiným dětem. Nadace ADRA tyto hračky bude prodávat ve svých charitativních obchůdcích a vytěžené peníze poputují na dobrovolnické programy určené pro seniory.