3.3. Muzeum - program Krása a užitek

V pátek 3.3. jsme s dětmi navštívili muzeum a zúčastnili jsme se programu o uměleckých řemeslech a sami si vytvořili svůj umělecký výrobek. Děti se seznámilys různými uměleckými řemesly, porovnávaly je, seznámily se stechnikami využívanými v jendotlivých řemeslech a s různými druhy materiálů. Společně jsme si prošli expozici s názvem Krása a užitek, věnované právě různým řemeslům. Nakonec jsme si všichni vytvořili vlastní umělecký výrobek. Opět jsme se dozvěděli spoustu nových věcí a program se nám moc líbil.