Třídní projekt Ještěd

V pondělí jsme se věnovali tématu "Ještěd" celé dopoledne napříč všemi předměty. Dnes jsme se vydali na pěší výlet prozkoumat skutečný Ještěd a ověřit si znalosti z předešlého dne. Autobusem jsme vyjeli na Výpřež, odkud jsme šplhali na Ještěd. Dále jsme pokračovali přes Pláně pod Ještědem na tramvaj do Horního Hanychova. Během cesty žáci plnili různé zajímavé úkoly, hrály jsme hry a cesta nám pěkně utekla. Celé dopoledne jsme si moc užili. Zítra se k tomuto tématu opět vrátíme a celý projekt uzavřeme.