Nocování ve škole

Ve čtvrtek 21.října jsme se do školy ještě odpoledne vrátili, abychom zažili dobrodružství a zůstali tu pak až do rána. Potemnělá škola působí značně strašidelně, zvláště v období Halloweena a pak také, když máte rodiče,kteří rádi své děti straší. Skvělá rodičovská parta pod vedením Káti Vávrové připravila úžasnou stezku odvahy, při které jejich ratolesti plnily dušičkovské úkoly. Před spaním jsme se posilnili pizzou, koukli z pelíšku na film a spali až do rána. Moc děkujeme všem rodičům nejen za program, ale i za báječnou snídani.