21.11. DDH - dopravní výcvik

V úterý 21.11. jsme se již po druhé vydali na dopravní hřiště, kde se děti připravují na zkoušky, které je čekají na konci května - pokusí se získat svůj první "řidičák" a to na kolo! Dnes jsme si nejprve zopakovali vše o bezpečnosti na silnicích a pokračovali pak v teoretické části výuky. Protože nám přálo počasí, přesunuli jsme se nakonec ven, abychom si mohli vyzkoušet naše dovednosti v praktické části - přestože to bylo o poznání lepší než při naší první návštěvě, je potřeba říct, že před dětmi je ještě velký kus práce! Jsem si ovšem jistá, že nakonec to zvládnou a v květnu u zkoušek se jim průkaz podaří získat.