PROJEKT "ZVÍŘATA VE MĚSTĚ"

Již během předposledního týdne v říjnu jsme se chystali se čtvrťáky na projektový den pro 1. stupeň, zaměřený na živočichy žijící ve městě. Pročetli jsme si informace o filmu "Planeta Praha" a zhlédli jsme i upoutávku k filmu. Seznámili jsme se s obrázky zvířat, která ve filmu vystupují. V pátek jsme se vydali do kina Varšava na již zmíněný film "Planeta Praha." Po návratu do školy byl ještě čas na rozhvor o filmu a také jsme v týmech pracovali na plakátech o jednotlivých skupinách zvířat. Práci na plakátech ještě dokončíme po podzimních prázdninách.