MĚŘENÍ - HMOTNOST, OBJEM, ČAS, DÉLKA

Po prázdninách jsme s přírodovědou začali zábavně a prakticky v pěti malých stanovištích. Na každém jsme něco měřili. Na mobilu jsme stopovali čas, za který spolužák udělá 30 dřepů a určovali pořadí žáků. Jinde jsme měřili objem dané nádoby, ale i tělesa. U jiného stanoviště jsme si porovnali přesnost digitální a staré jazýčkové váhy. A samozřejmě jsme nevynechali měření různých předmětů metrem. Údaje jsme si zapisovali do tabulek. Ledacos jsme si tak mohli lépe porovnat.