Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

15.12. Výstava k filmu "Myši patří do nebe"

Ve středu 15.12. jsme se společně vydali na výstavu k animovanému filmu Myši patří do nebe, který jsme viděli nedávno v kině. Seznámili jsme se tu s tím, jak celá pohádka vznikala, kolik času a práce se ji muselo věnovat a mohli jsme si jednotlivé kulisy z filmu prohlédnout a prozkoumat podrobně. Všichni jsme byli výstavou nadšeni a moc se nám líbilo, že jsme mohli nahlédnout i do zákulisí výroby animovaného filmu. Po cestě zpět do školy jsme se zastavili i před libereckou radnicí, abych si prohlédli ozdobený stromeček a vystavený pohyblivý betlém.