Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Naši Einsteini :-)

Žáci naší školy se pravidelně účastní mezinárodně koordinované matematické soutěže, která se organizuje ve 100 zemích světa.

V České republice soutěž ministerstvo školství, soutěž realizuje Jednota českých matematiků a fyziků.

Kategorie jsou rozděleny podle věku, moji žáci se zúčastnili kategorie Cvrček, kam spadají žáci 2.-3.tříd.

V této kategorii byla velmi úspěšná Helenka Ouhrabková, která porazila všechny žáky v celé své kategorii ziskem 84 bodů z celkových 90.

Druhá byla Hanička Hodaňová se ziskem 68 bodů a i to stačilo na druhé místo ze všech zúčastněných žáků v kategorii 2.-3.tříd.

Třetí ve třídě pak byla Linda Coufalová se ziskem 61 bodů.

Všem moc blahopřejeme!